Rekrutacja IT – Jak napisać atrakcyjne ogłoszenie o pracę, aby zainteresować specjalistów IT?

9 min
Anna Konieczna Marketing & PR Specialist
Uśmiechnięta rekruterka zatrudniła nowego specjalistę It

Bez wątpienia IT jest najszybciej rozwijającą się branżą na świecie, w konsekwencji czego job boardy pękają w szwach od ilości ogłoszeń o pracę. Dowodem na to jest także pojawianie się na rynku, portali ogłoszeniowych dedykowanych wyłącznie tej branży. Jak spośród tysięcy ogłoszeń o pracę wyróżnić się na tle konkurencji? Jakie najważniejsze informacje o pracodawcy interesują specjalistów IT? Jak stworzyć profesjonalne ogłoszenia o pracę, które zainteresują najlepszych ekspertów z branży?

Sposobów na znalezienie pracy jest wiele. Jedynymi z najpopularniejszych i najskuteczniejszych, a z pewnością dających największą możliwość wyboru są portale z ogłoszeniami o pracę. Do najbardziej popularnych branżowych stron możemy zaliczyć: Just Join IT, No Fluff Jobs, Bulldogjob, oraz te, które zajmują się outsourcingiem specjalistów IT jak ASTEK Polska.

Szukasz pracy w IT? Sprawdź oferty pracy w ASTEK.

Poznaj 10 elementów, które warto zawrzeć w każdej ofercie pracy.

Stawka

Czasy zagadkowych „atrakcyjnych wynagrodzeń” minęły bezpowrotnie. Dziś, podawanie widełek płacowych na stanowiskach IT jest standardem, od którego nie należy odstawać. Ujawnianie tej informacji przekłada się pozytywnie zarówno na kandydatów, jak i osób rekrutujących, bowiem często jest to najważniejszy czynnik, który decyduje o zaaplikowaniu na daną ofertę pracy. W ogłoszeniu warto podać konkretną kwotę lub granicę dolną i górną – należy jednak pamiętać, aby widełki nie były zbyt szerokie.

Przy tym elemencie warto wspomnieć o rodzaju zatrudnienia. W branży IT często dostępne są dwie formy: umowa o pracę oraz B2B. Przy umowie o pracę najczęściej podajemy stawkę miesięczną brutto, natomiast przy B2B stawkę netto za miesiąc, dzień lub godzinę pracy.

W obecnych czasach łatwiej jest nam przyswajać obrazy niż tekst, dlatego informacje o wysokości wynagrodzenia warto umieścić nie tylko w treści ogłoszenia, ale także na grafice.

Opis firmy

Opis firmy to kolejny bardzo ważny element ogłoszenia o pracę, do którego nie raz przykładane jest niewiele uwagi – niesłusznie. Każdy z nas jest ciekawy nie tylko swojego potencjalnego wynagrodzenia, ale także samego pracodawcy. Konkretne i kompleksowe informacje, które powinny się pojawić to rok powstania firmy, branża, oferowane produkty i usługi, logo oraz link do strony internetowej. W przypadku firm zajmujących się outsourcingiem specjalistów warto podkreślić tę informację oraz dodać kilka zdań na temat docelowego klienta czy projektu, w którym programista miałby pracować.

Opis stanowiska i projektu

Kolejne miejsce na naszym podium zajmują szczegóły dotyczące stanowiska i projektu. Zanim jednak przejdziemy do ich opisu, kluczowymi informacjami, które powinny się znaleźć są: od kiedy można rozpocząć pracę oraz na jak długo przewidywana jest współpraca. Chodzi oczywiście o stanowiska na zastępstwo lub na konkretny projekt ograniczony ramami czasowymi. Nie każdego zainteresują takie warunki współpracy, dlatego uczciwie jest umieścić te informacje na samym początku ogłoszenia.

Nie mniej ważna jest wysokość etatu na danym stanowisku – jeśli nie poszukujesz specjalisty na pełen wymiar czasowy, opisz jak najdokładniej proponowane warunki.

Kolejnym ważnym elementem, często wprowadzającym w błąd jest nazwa stanowiska. Dobrą praktyką jest stosowanie konkretnej nazwy, zamiast zbyt ogólnej. Na przykład, jeśli poszukujesz testera, uzupełnij nazwę stanowiska o rodzaj testów np. manualny lub automatyzujący. Jeśli poszukujesz specjalisty od języka programowania Java, umieść słowo Java w nazwie stanowiska zamiast ogólnego „Software Engineer”. Pozostając przy nazwach stanowisk warto dopisać wymagane doświadczenie w latach, bowiem przykładowo Juniorem może być zarówno osoba świeżo po studiach czy kursach, nie mająca jeszcze żadnego doświadczenia zawodowego, jak i taka, która pracuję w zawodzie już od 2 lat. Dzięki doprecyzowaniu tych informacji unikniecie nieporozumień.

Zastanawiasz się jakie są stanowiska w branży IT? Sprawdź.

W tej sekcji możemy także napisać informację na temat zespołu, jego planowanej rozbudowie bądź innych kwestiach, które mogą mieć wpływ na przyszłą pracę kandydata.

W opisie projektu, jedną z ważniejszych kwestii są technologie, które mogą pojawić się w projekcie. Tu także stawiaj na szczegóły – np. podawanie wersji oprogramowania oraz skali wymaganej jej znajomości. Jeśli opis firmy nie jest jednoznaczny z pracą nad tym konkretnym projektem, warto abyś dopisał kilka zdań czego będzie on dotyczył.

Proces rekrutacji

Bardzo ciekawą z punktu widzenia kandydatów sekcją jest opisanie procesu rekrutacyjnego. Ta wiedza pozwala oszacować im czas, jaki zajmie ta konkretna rekrutacja oraz jak odpowiednio się do niej przygotować. Najważniejsze informacje, jakie warto zawrzeć to: ilość etapów, z kim będą prowadzone, czy będą to spotkania zdalne czy stacjonarne oraz w jakiej formie zostaną przeprowadzone – rozmowa czy może weryfikacja techniczna.

Tryb pracy i lokalizacja

Praca w branży IT często kojarzy nam się z pracą zdalną, choć coraz częściej mamy do czynienia z wyjątkami. Bardzo ważne jest, aby poinformować kandydatów na temat tego, gdzie będą świadczyć pracę – w domu, w biurze czy naprzemiennie. W przypadku pracy hybrydowej znaczenie mają dwie kwestie – podanie lokalizacji biura oraz zasad współpracy. Praca hybrydowa nie ma jednoznacznej definicji, dlatego każdorazowo należy uszczegółowić jej warunki.

Wymagania i zakres obowiązków na danym stanowisku

Czas przejść do kluczowego elementu ogłoszenia o pracę – opisu wymagań i obowiązków. Zacznijmy od wymagań. Bardzo ważne jest, aby doprecyzować poziom wymaganej znajomości danego programu, technologii czy posiadanych umiejętności, które są konieczne do objęcia tego stanowiska.

Na przykład jeśli szukasz specjalisty IT ze znajomością języka programowania w python – napisz wymagany poziom jego znajomości w skali bądź doświadczenie w latach pracy z tym językiem.

Nie zapominaj również o określeniu znajomości języka obcego, o ile jest wymagany.

Nie pomijaj kluczowych wymagań, a zrezygnuj z tych, które nie mają większego znaczenia. Zbyt długi opis stanowiska, może wystraszyć potencjalnych kandydatów, dlatego skup się na najważniejszych informacjach lub podziel je na sekcje – obowiązkowe oraz mile widziane.

Przy zakresie obowiązków zastosuj te same zasady jak powyżej. Pisz konkretnie, zwięźle i na temat. Używaj nazw programów, na których będzie wykonywana praca oraz ich wersje. Pomijaj zbyt ogólne zadania jak „bieżące wsparcie zespołu” i „inne zadania zlecone przez zarząd”.

Szukasz pracy w rekrutacji specjalistów IT? Dowiedz się jak napisać dobre CV? i Sprawdź czy szukamy właśnie Ciebie.

Benefity

Branżę IT cechuje bardzo dynamiczne środowisko. Można powiedzieć, że jest prekursorem wielu zmian. Obecnie praca zdalna, kiedyś uważana za benefit, teraz jest czymś wymaganym przez kandydatów. Firmy natomiast prześcigają się w wymyślaniu coraz to ciekawszych bonusów pozapłacowych. Jeszcze kilka lat temu aż roiło się od owocowych czwartków, możliwości pracy w młodym dynamicznym zespole i możliwości wypicia firmowej kawki z widokiem na centrum miasta. Choć są to niewątpliwie zalety pracy wspomagające zachowanie work-life balance, to jednak przestaje się o nich mówić. Zwłaszcza dla specjalistów z branży IT większe znaczenie ma coś zupełnie innego, a pracodawcy zdają się to doskonale rozumieć i starają się być na bieżąco z ich oczekiwaniami.

W sekcji opisującej benefity należy oczywiście umieścić tylko te, które rzeczywiście oferuje Twoja firma. Jeśli zastanawiasz się jakie są najbardziej atrakcyjne dla specjalistów IT – śpieszymy z podpowiedzią. Są to m.in. szkolenia, możliwość brania udziału w konferencjach branżowych, dofinansowanie do nauki języków obcych, opieki medycznej, karty sportowej, wakacji. Nieatrakcyjna oferta benefitów może być jednym z powodów odejścia z pracy.

Wygląd ogłoszenia/film

Nie bez znaczenia jest także wygląd ogłoszenia o pracę. Jest to swego rodzaju wizytówka, po której jako firma możesz zostać oceniony pozytywnie lub wręcz przeciwnie. Warto więc zadbać także o kwestie estetyczne i graficzne każdej publikacji. Dobrą praktyką jest przedstawianie na zdjęciach prawdziwych ludzi, a jeszcze lepiej prawdziwych pracowników firmy. Taka wizualizacja pozwala wyobrazić sobie jak działa firma i kto w niej pracuje. Jeśli masz taką możliwość, możesz nakręcić krótki film, w którym pokażecie warunki pracy, zespół i najfajniejsze miejsca w biurze jak pokój gier czy widok zza okna.

Podsumowując, każde ogłoszenie o pracę powinno zawierać jak najwięcej szczegółowych informacji na temat firmy, stanowiska oraz projektu. Pozwoli to na zaoszczędzenie czasu potencjalnym kandydatom, którzy nie tak rzadko tracą swój czas, na czytanie ogłoszeń lub branie udziału w rekrutacjach, nie mając wystarczającej wiedzy na temat stanowiska, o które się ubiegają. Zyskają także pracodawcy, którzy nie będą rekrutować osób niespełniających ich wymagań. Przejrzystość i szczegółowość ogłoszeń to gwarancja osiągnięcia celu dla obu stron.